FOnline & new FMC Forum
Grudzień 14, 2017, 05:07:06 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Aktualności: Wit Beyond Measure is Man's Greatest Treasure

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 ... 6
  Drukuj  
Autor Wątek: FOnline 3D  (Przeczytany 25192 razy)
cerberix
Programista AngelScript A
Newbie

« : Marzec 01, 2011, 20:02:36 »

Ostatnio przeglądałem dział 3D Development (2238 forum) i jestem bardzo zachwycony. Modele (te od Karpov tak?) prezentują się świetnie na filmikach i co najważniejsze przypominają oryginalne Mrugnięcie Jakie jest wasze zdanie na temat tych modeli? Czy chcielibyście zobaczyć je na serwerze 2238, a może i również na 2077? W najbliższych dniach sprawdzę jak to wszystko wygląda w grze i może nakręcę krótką prezentacje.
Wichura
Full Member

High-Tech Troll

« Odpowiedz #1 : Marzec 01, 2011, 21:17:23 »

Skąd dziwny pomysł, że chciałbym zobaczyć jakiekolwiek "3D" w Fallouciku? Modele imci Karpova coraz mniej przypominają rzadką srakę, fakt, ale to chyba nie ta gra. Dodawanie "3D" do klasyki to jak montowanie niebieskich diodek i radyjka z empeczy do Mercedesa Gullwinga. Pewnych rzeczy nie powinno się po prostu robić. Poza tym całe to "3D" przyciąga gówniarzy i bezmózgów, jak zresztą wszystko co ma ten dopisek, modny ostatnimi czasy, a potem zdziwienie, że community to banda przygłupów.
Takie będą FOnliny, jakie ich młodzieży chowanie.

Nie biegaj za stadem.

Riot
Toxic Troll
Full Member
*

lorem ipsum...

« Odpowiedz #2 : Marzec 01, 2011, 22:09:47 »

karpov powinien wziąć sdk i zrobić swój własny serwer !

Manero
Newbie
*

« Odpowiedz #3 : Marzec 02, 2011, 02:37:28 »

Jak Kilgore słusznie zauważył, modele są fajne, ale co z tego skoro na tle 2d wygląda to nienaturalnie? Nie używał słowa 'nienaturalnie' ale napewno to miał na myśli xd
jan0s1k
Full Member

Live by the sword, die by the sword...

« Odpowiedz #4 : Marzec 02, 2011, 16:14:14 »

Mam podzielone zdanie o tym, po pierwsze spadają fps'y na moim gównianym laptopie. Po drugie FOnline 2238 coraz mniej dzięki temu przypomina Fallouta (chociaż w sumie i tak mało przypominał Język). Po trzecie, jeśli miałoby być 3d, to mogłoby nawet być, ale z jedną różnicą, a mianowicie gdyby się natrudzili i zrobili na podstawie tych wszystkich spritów, itp te modele (jeśli wiecie co mam na myśli..)

Poland cannot into forum...

cerberix
Newbie

« Odpowiedz #5 : Marzec 02, 2011, 20:17:02 »

OK, dzisiaj sprawdziłem na własnym serwerze i muszę przyznać, że wszystko wygląda naprawdę fajnie i nie jest aż tak źle Język Początkowo, gdy miały zostać wprowadzone modele z Van Burena również nie byłem przekonany czy to dobry pomysł, ale teraz zmieniam swoje poglądy... Rewelacja! APA prezentuje się znakomicie (jakby ktoś nie wiedział to
tutaj
filmik od autora).

A
tutaj
ranger armor z Fallout New Vegas Uśmiech

Nie jest źle, przynajmniej jest lepiej niż w przypadku VB - tam to było chujowo (zwłaszcza animacje chodzenia i śmierci Język).
jan0s1k
Full Member

« Odpowiedz #6 : Marzec 02, 2011, 23:53:10 »

Ten Ranger Armor to jakaś kupa ;P Ni to pasuje do klimatu, ni to ładnie wygląda. To mi przypomina jakiś Niemców z III Rzeszy Język

Manero
Newbie
*

« Odpowiedz #7 : Marzec 03, 2011, 12:10:07 »

I pewnie model będzie dostępny tylko GMom. A używać go będzie Pizdual podczas swoich zajebistych eventów w których rangersi z ncr mierzą się z hordą mutantów. Oczywiście z pomocą przygłupich graczy którzy ruszą dupę na taki gówniany event.

Cerberix rozumiem, że ten model nie ma wersji dla kobiet ani żadnej z pozostałych sylwetek? Potężna, szczupła, otyła itd...? Efekciarski, niedojebany szajs  Duży uśmiech

Btw. ostatnio dowiedziałem się, że Pizdual gra na 2238 jakimś SG. Teraz już wiem czemu tak się wkurwia kiedy postuje o wzmocnienie BG Z politowaniem Zna ktoś imię tej postaci?
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2011, 12:14:54 wysłane przez Manero » Zapisane
cerberix
Newbie

« Odpowiedz #8 : Marzec 03, 2011, 13:24:53 »

A tam na 2238 niech robią sobie co chcą i tak tam nie gram z kilka miesięcy Język Co do modelów mi tam się podoba, każdy ma swoją opinie nie? Język Czyli wnioskując tutaj raczej nikt nie jest zainteresowany 3D.
Vilaz
Newbie
*

#1 Cat's Paw Fan!

« Odpowiedz #9 : Marzec 03, 2011, 14:08:57 »

Ja tam się czuję rozdart conieco.

Z jednej strony powiew świeżości i możliwość implementowania new-new-better-shiny!
Z drugiej względna kupowatość wykonania.

Postęp dobry ale to zależy jakim kosztem.

Swoją drogą czy to jest trudne napisać program, który weźmie każdy z modeli obróci pod dobrym kątem, wykrzywi w odpowiednich postawach i zapisze sprite'y? Potem z takowymi nieco się pomęczyć i sczaić filtr, który dopsowałby każdego z nich do orginalnego fallout'owego świata... Oczywiście jest to czysto teoretyczny monolog laika, który uja wie.
Wichura
Full Member

High-Tech Troll

« Odpowiedz #10 : Marzec 03, 2011, 14:56:53 »

A tutaj ranger armor z Fallout New Vegas Uśmiech

Jakiego Fallouta? Przecież to jakiś gestapowiec w hełmie, masce gazowej i płaszczu Afrika Korps. Nie ta gra, mówię.

3D będzie na 2238 prędzej czy później, Lexxu się podoba i to wystarczy. To nic, że brak "otyłych" i "szczupłych" modeli, że pasuje to do Fallouta jak kurwie różaniec, że właściwie jest masa innych ważnych rzeczy do zrobienia zamiast nowych wspaniałych ludzików. Choćby questy, które pojawiają się w tempie pięć na pół roku, a 3/4 z nich to "bring meh 10 scorpion tailz u n00b". Choćby nowe perki i traity, które pojawią się nie przedyskutowane z nikim, wyssane z anusa i działające w przedziwny sposób, mimo że w tabelkach Excela wszystko grało. Odpowiedź na większość sugestii, durnych lub nie, znam - "it's very low on to-do list", ewentualnie "it is fine as it is".  

Ja jestem staroświecki elektronik przemysłowy, więc jak coś konstruuję, to pytam przyszłych użytkowników jak będą tego używać i co im jest potrzebne, ewentualnie co można dodać a co wyrzucić. Wiadomo, za darmochę nikt nie będzie zarywał nocek dla poprawienia durnego skryptu czy dodania broni X na Hinkley'a, ale "produkcja" 2238 wygląda tak, że kilku tajemniczych nieznajomych coś tam sobie dłubie, wrzucają to na serwer, chwilę popatrzą i oddalają się dłubać znowu, zionąc niechęcią do ludzi, dla których robią ten cyrk. Moje tempo płodzenia mapek przypomina raczej naturalną erozję skał granitowych niż wyścigi Nascar, ale na demony i diabły, nietrudno mi spytać zainteresowanych tą czy inną mapką, azaliż robię dobre gówno, czy tylko gówno.
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2011, 14:58:41 wysłane przez Wichura » Zapisane

Nie biegaj za stadem.

jan0s1k
Full Member

« Odpowiedz #11 : Marzec 03, 2011, 19:28:06 »

Jakiego Fallouta? Przecież to jakiś gestapowiec w hełmie, masce gazowej i płaszczu Afrika Korps. Nie ta gra, mówię.

Dokładnie to samo pomyślałem Uśmiech

Ogólnie było fajnie, potem powstała mała kupa, która w miare czasu zaczęła się rozpływać po całym wastelandzie...

cubik2k
Administrator
Jr. Member

« Odpowiedz #12 : Marzec 03, 2011, 22:27:32 »

Prawdę powiedziawszy, animacje pod względem technicznym są ładne, dają się podobać, szczególnie APA. Animacja nazi-rangersa wyjęta wprost z horrorów i innych koszmarów wykorzystujących nazi-zombie. Ohyda, brr....
Absolutnie w świecie Fallouta, a tym samym Fonline nie widzę prawa bytu dla tych animacji. Pasują jak niebieski do pomarańczowego.

Riot
Toxic Troll
Full Member
*

lorem ipsum...

« Odpowiedz #13 : Marzec 03, 2011, 22:40:13 »

powinni zrobić nowszą grafike map i nazwać to FALLOUT 3D - ni fo fonline ni to coś

Vilaz
Newbie
*

#1 Cat's Paw Fan!

« Odpowiedz #14 : Marzec 03, 2011, 23:07:52 »

...Pasują jak niebieski do pomarańczowego...

Pindziulny obrazek
Strony: [1] 2 3 ... 6
  Drukuj  

Skocz do: