FOnline & new FMC Forum
Grudzień 14, 2017, 05:06:32 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Aktualności: Wit Beyond Measure is Man's Greatest Treasure

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 ... 7
  Drukuj  
Autor Wątek: Hej.  (Przeczytany 23129 razy)
madryPan1993
Newbie
*

« : Sierpień 19, 2011, 18:01:04 »

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Na wstępie chciałem zaproponować nową nazwę forum: "Wichura i przydupasy: Płacz i gniew"; byłoby bardziej adekwatne do znajdujących się tu treści.

Przyznam zupełnie, że nie rozumiem Waszej postawy. Mam w sumie całe dwie postacie i żadnej z nich niczego nie brakuje. Jedna jest pod energy weapons, druga jest pod big guns. Ta pod energy to elegancki crippler pod pistole, w turn based wygrywam z nim większość starć PvP, w real time z 20-40% - dzieje się tak jednak z powodu mojego braku skilla, nie ze względu na chujową postać. Druga postać to natomiast chujowy build pod big guny, którym nadal jestem w stanie załatwić sporą część kozaków na pustyni. W tej chwili w sumie mam 200k kasy w namiotach i 400k poupychanych w bankach. Nigdy nie crafciłem żadną z tych postaci, nie zbierałem krowiego gówna, ani nie napierdalałem w wirtualne kamyki - wszystkie przedmioty zebrałem z NPCów z pustyni lub jakichś leszczy, których akurat udało mi się złapać. Jeżeli akurat był to jakiś chłam to sprzedawałem to i miałem kasę/celle/broń/zbroję. Mam też kilka samochodów, z zakupem których nie miałem żadnych problemów.

Cała moja historia mówi, że ta gra oferuje więcej, niż crafcenie, jednak to Wy nie chcecie odejść od krowiego gówna. Zamiast tego wolicie siedzieć w tym srajdole, który nazywacie - zupełnie na wyrost - "forum", jęczeć, zrzędzić i czytać posty Wichura, który akurat jest zajęty podpuszczaniem jakiegoś 12-latka. Hi-Tech troll, dobre sobie. W realy pewnie zajmuje się podpierdalaniem 5-latkom cukierków.

I chuj, to tyle. Pozdrawiam Janosika, chuja Muchomora, jeżeli tu jest i psa Wichura, który z całą pewnością jest dużo ładniejszy od swojego zdresiałego pana.

Elo.
Dycha
Programista AngelScript A
Full Member

Everything is permitted!

« Odpowiedz #1 : Sierpień 19, 2011, 18:20:19 »

Kocham takie rageee, gimmie more guy.

Riot
Toxic Troll
Full Member
*

lorem ipsum...

« Odpowiedz #2 : Sierpień 19, 2011, 18:26:37 »

Zastanawiałeś się kiedyś, jak idzie w grze tym, których zabijasz? Te nabzy sobie crafcą stuff, a ty im go odbierasz. Tobie się udaje, innym nie.

Nie wiem od kiedy grasz, ale nam wszystkim możesz wziąć do dzioba co najwyżej.

Ignacy Krasicki dobrze opisuje całą zaistniałą sytuacje:

"Czegóż płaczesz? - staremu mówił czyżyk młody -
Masz teraz lepsze w klatce niż w polu wygody."
Tyś w niej zrodzon - rzekł stary - przeto ci wybaczę;
Jam był wolny, dziś w klatce - i dlatego płaczę."

My gramy dłużej i pamiętamy lepsze czasy niż ty, proste.

serey
Newbie
*

« Odpowiedz #3 : Sierpień 19, 2011, 18:53:17 »

Niech podsyci ktoś tego rage'a, ostatnio nic się nie dzieje.
Maciek
Jr. Member
**

« Odpowiedz #4 : Sierpień 19, 2011, 19:04:20 »

Niech podsyci ktoś tego rage'a, ostatnio nic się nie dzieje.

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Na wstępie chciałem zaproponować nową nazwę forum: "Wichura i przydupasy: Płacz i gniew"; byłoby bardziej adekwatne do znajdujących się tu treści.

Przyznam zupełnie, że nie rozumiem Waszej postawy. Mam w sumie całe dwie postacie i żadnej z nich niczego nie brakuje. Jedna jest pod energy weapons, druga jest pod big guns. Ta pod energy to elegancki crippler pod pistole, w turn based wygrywam z nim większość starć PvP, w real time z 20-40% - dzieje się tak jednak z powodu mojego braku skilla, nie ze względu na chujową postać. Druga postać to natomiast chujowy build pod big guny, którym nadal jestem w stanie załatwić sporą część kozaków na pustyni. W tej chwili w sumie mam 200k kasy w namiotach i 400k poupychanych w bankach. Nigdy nie crafciłem żadną z tych postaci, nie zbierałem krowiego gówna, ani nie napierdalałem w wirtualne kamyki - wszystkie przedmioty zebrałem z NPCów z pustyni lub jakichś leszczy, których akurat udało mi się złapać. Jeżeli akurat był to jakiś chłam to sprzedawałem to i miałem kasę/celle/broń/zbroję. Mam też kilka samochodów, z zakupem których nie miałem żadnych problemów.

Cała moja historia mówi, że ta gra oferuje więcej, niż crafcenie, jednak to Wy nie chcecie odejść od krowiego gówna. Zamiast tego wolicie siedzieć w tym srajdole, który nazywacie - zupełnie na wyrost - "forum", jęczeć, zrzędzić i czytać posty Wichura, który akurat jest zajęty podpuszczaniem jakiegoś 12-latka. Hi-Tech troll, dobre sobie. W realy pewnie zajmuje się podpierdalaniem 5-latkom cukierków.

I chuj, to tyle. Pozdrawiam Janosika, chuja Muchomora, jeżeli tu jest i psa Wichura, który z całą pewnością jest dużo ładniejszy od swojego zdresiałego pana.

Elo.

spierdalaj szmato Chichot

Wichura
Full Member

High-Tech Troll

« Odpowiedz #5 : Sierpień 19, 2011, 19:27:15 »

Przyjacielu, kim ty właściwie jesteś? Pytam całkiem serio, bladego pojęcia nie mam, czemu mogę zawdzięczać temat z płaczliwą dedykacją i od kogo oważ pochodzi.

Twój post wydrukowałem, zgniotłem w kulkę i dałem psu do zabawy. Z pozdrowień nic by mu nie przyszło, a tak miał zwierzak chwilę uciechy :>

Nie biegaj za stadem.

Flood
Newbie
*

« Odpowiedz #6 : Sierpień 19, 2011, 19:41:31 »

Fajnie, ale o co chodzi, dlaczego, i za co?
Miencho
Jr. Member
**

« Odpowiedz #7 : Sierpień 19, 2011, 19:51:19 »

Przyjacielu, kim ty właściwie jesteś? Pytam całkiem serio, bladego pojęcia nie mam, czemu mogę zawdzięczać temat z płaczliwą dedykacją i od kogo oważ pochodzi.

Twój post wydrukowałem, zgniotłem w kulkę i dałem psu do zabawy. Z pozdrowień nic by mu nie przyszło, a tak miał zwierzak chwilę uciechy :>
* Miencho fapuje do posta wichury

Na wstępie chciałem zaproponować nową nazwę forum: "Wichura i przydupasy: Płacz i gniew";
ZRÓBMY TO!
ISn
Newbie
*

« Odpowiedz #8 : Sierpień 19, 2011, 21:33:18 »

Wichura i przydupasy: Płacz i gniew
Badz co badz, dobry tytul na ksiazke!
Hydro
Jr. Member
**

« Odpowiedz #9 : Sierpień 19, 2011, 21:36:51 »

Badz co badz, dobry tytul na ksiazke!
A jaka epicka ekranizacja by była!
serey
Newbie
*

« Odpowiedz #10 : Sierpień 19, 2011, 21:50:33 »

No i serial można by było nakręcić!
Dycha
Full Member

Everything is permitted!

« Odpowiedz #11 : Sierpień 20, 2011, 08:33:38 »

Wyszłaby kolejna "Moda na sukces". Dobry Komiks by z tego był.

Satan
Jr. Member

« Odpowiedz #12 : Sierpień 20, 2011, 10:47:38 »

o kurwa juz takie male szmaty pyskuja ? Wez się młoda ogarnij bo kurwa jebiesz tu wkurwionym 13 latkiem . H8r od 7 bolesci się znalazl ... widze ze wakacje szczylu ci nie sluza ,obys kurwa zmadrzal gowniarzu . Stary co sie na 100 % robil miekkim chuje jak tak sie żalisz. Administracja powinna zrobic spacjalny test tak by gowniarze odpadaly na starcie .
Frozen Mind
Toxic Troll
Newbie
*

« Odpowiedz #13 : Sierpień 20, 2011, 11:05:46 »

... powiedział Satan.

bongripper
Newbie
*

« Odpowiedz #14 : Sierpień 20, 2011, 11:24:30 »

dobry temat, bede obserwowal.
Strony: [1] 2 3 ... 7