FOnline & new FMC Forum
Wrzesień 21, 2017, 02:35:18 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Aktualności: Wit Beyond Measure is Man's Greatest Treasure

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak zainstalować & Opis serwera & Changelog  (Przeczytany 21293 razy)
rikimaru
Newbie
*

« Odpowiedz #30 : Wrzesień 11, 2011, 11:22:23 »

Witam jestem nowy mam problemy otoz po zrobienie wszystkiego zgodnie z instrukcja ktora podaliscie mam mam same Errory mozecie pomoc ?
Riot
Toxic Troll
Full Member
*

lorem ipsum...

« Odpowiedz #31 : Wrzesień 11, 2011, 19:07:06 »

pytanie tylko czy widzisz kiedy był napisany post i czy nie było od tamtego czasu żadnych zmian czy wipe...

rikimaru
Newbie
*

« Odpowiedz #32 : Wrzesień 12, 2011, 09:11:51 »

to jest jakaś możliwość wbicia na serwer ? teraz mam już inny błąd wchodzę do gry jest ekran logowania ale nie mam kursora, jesli przestawim na angielski  to w ogóle  się nie odpala tylko w wersji rus
Red Dot
Newbie
*

« Odpowiedz #33 : Wrzesień 12, 2011, 11:23:29 »

1. Skąd ściągałeś klienta i czy masz dobrą wersję?
2. Wpisałeś odpowiednie porty i ip?
3. Zrobiłeś update?
4. ... i kto mi kurwa zapłaci za help desk!?

:>
rikimaru
Newbie
*

« Odpowiedz #34 : Wrzesień 12, 2011, 15:09:32 »

zrobilem wszystko zgodnie z instrukcja mam porty i ip  zamiast w hoscie rekviem600.dyndns.org wpisałem adres 91.222.64.208 port 6112 a wy updater 91.222.64.208 a port 6060. mogę tylko odplaic w Rus wersji  w Eng nie chce sie wogole odpalic , kiedy już odpale w rus mam napisy moge tworzyc postac ale nie mam kursora a nawet jak stworze potac na ślepo to mi serwer cos wywala w cyrylicy pobieralme z [email][ftp]http://www.sendspace.com/file/1mdtvj
rikimaru
Newbie
*

« Odpowiedz #35 : Wrzesień 12, 2011, 16:41:58 »

Dobra juz sobie sam poradzilem, po tem sie ludzie dziwiom czemu tak malo osob gra jak czlowiek ktory sie nie zan proboje wejsc 2 dni na serwer i nie moze tak samo jak z 2238 + slaba reklama ale ehh nie wazne kto da rady aby te cos bylo po angelsku po jak przestawim w config to mi blad wypierdziela
Riot
Toxic Troll
Full Member
*

lorem ipsum...

« Odpowiedz #36 : Wrzesień 12, 2011, 18:58:31 »

na req raczej nie cieszą się z napływowych obcokrajowców, to rosyjski serwer.

Red Dot
Newbie
*

« Odpowiedz #37 : Wrzesień 13, 2011, 08:07:06 »

Z dodatkowych fragów się nie cieszą? Cieszą się Mrugnięcie
Riot
Toxic Troll
Full Member
*

lorem ipsum...

« Odpowiedz #38 : Wrzesień 13, 2011, 15:27:43 »

znaczy, to właśnie obcokrajowcy psują im zabawe troche. To jakby amerykanie pchali się na polski serwer i chcieli się dobrze bawić, nie znając j. polskiego

rikimaru
Newbie
*

« Odpowiedz #39 : Wrzesień 13, 2011, 17:51:20 »

jak zmienic na angelki i jak zalozyc namiot
Riot
Toxic Troll
Full Member
*

lorem ipsum...

« Odpowiedz #40 : Wrzesień 13, 2011, 18:29:09 »

nie zmienisz na angielski, i nie założysz namiotu, to nie 2238. Jeżeli nie masz tam kogoś w grze to nawet nie zaczynaj, bo nie ma sensu.

Ile ty masz lat, 13 kurna?

Dycha
Programista AngelScript A
Full Member

Everything is permitted!

« Odpowiedz #41 : Wrzesień 13, 2011, 18:32:18 »

Jak by ci się chciało trochę poczytać/poprzeglądać tematy, to wiedziałbyś, że na stronie wcześniej jest opis jak zrobić swoją pierwszą jaskinie, nie namiot. O! Tu

jan0s1k
Programista AngelScript A
Full Member

Live by the sword, die by the sword...

« Odpowiedz #42 : Wrzesień 13, 2011, 19:05:00 »

To w szkołach podstawowych już nie uczą czytania ze zrozumieniem? Widzę, że się troche zmieniło..

Poland cannot into forum...

ISn
Newbie
*

« Odpowiedz #43 : Wrzesień 13, 2011, 20:58:23 »

jak zmienic na angelki i jak zalozyc namiot

Drogi rikimaru, ja tez kiedys mialem problem z zalozeniem namiotu! Ostatnio wiele osob pyta sie mnie - Hej ISn jak zalozyc namiot? Odpowiadam - Nic prostszego! Namiot nie jest skomplikowana konstrukcja, do postawienia takiego namiotu potrzebujemy kilku latwo dostepnych rzeczy. Mam nadzieje ze ten poradnik pomoze Ci postawic pierwsze kroki w post apokaliptycznym swiecie!

Na poczatku musimy znalezc odpowiednie miejsce na namiot, suchy teren, najlepiej pagorek zeby nas nie podtopilo w razie deszczu. Polecam rowniez sprawdzic czy w poblizu upatrzonego miejsca nie ma zadnych mrowisk czy gniazd dzikich os. Kolejnym krokiem bedzie wyszukanie odpowiednich badyli, siekiera moze byc tu nieoceniona pomoca, badyle posluza nam do stworzenia szkieletu naszego namiotu, ponizej przedstawiam jego schemat.

Potrzebujemy czterech patykow o podobnej dlugosci, 1 metr kazdy. Patyki te nalezy solidnie wkopac w ziemie a ich wierzcholki skrzyzowac i zwiazac sznurkiem, podobnie jak na zamieszczonym obrazku. Ta niepozorna konstrukcja bedzie stanowila podpore dla poprzeczki i okrycia naszej konstruckji. Kolejnym waznym elementem jest poprzeczka ktora wienczy nasza budowle a jej dlugosc powinna byc nieco wieksza od naszego wzrostu. Po przygotowaniu szkieletu, nadszedl czas na wykonczenie - cala konstrukcje mozemy okryc kocem lub brezentem chociaz osobiscie zalecam konstrukcje naturalna, z galezi drzewa iglastego...

Oto gotowy namiot z knujacym Klakierem w srodku! W kolejnym fragmencie tego poradnika, zademonstruje budowe wigwamu. Pozdrawiam i do uslyszenia!
rangeR
Full Member

« Odpowiedz #44 : Październik 08, 2011, 09:25:58 »

Kiedy dalsza czesc poradnika?

Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  

Skocz do: