FOnline & new FMC Forum
Grudzień 14, 2017, 05:10:15 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Aktualności: Wit Beyond Measure is Man's Greatest Treasure

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak zainstalować & Opis serwera & Changelog  (Przeczytany 21975 razy)
Pazoxi
Administrator Multimediów
Jr. Member

Spontan Bracie

« : Luty 17, 2011, 00:06:02 »

FOnline: REQUIEM

IP: rekviem600.dyndns.org
Port: 6112
www: http://fonline-requiem.narod.ru/index.html
Download: http://www.sendspace.com/file/1mdtvj
Instalacja i konfiguracja:
1. Ściągnij plik.
2. Wypakuj plik.
3. Włącz Updater.exe.
4. W hoście wpisz rekviem600.dyndns.org, a w porcie 6060.
5. Naciśnij Check.
6. Otwórz FOConfig.
7. Wybierz język angielski.
8. Otwórz zakładkę Net.
9. W hoście wpisz rekviem600.dyndns.org, a w porcie 6112.
10. Zapisz i ciesz się grą!

Status serwera:

Gracze starają się odgrywać jakieś rolę (czyt. RP), nie zabijają każdego blue suita, którego napotkają, czasami nawet rozdadzą sprzęt. Oczywiście istnieją też ci sooo evil (w tym ja), którzy chętnie ozdobią Twoimi flaczkami pustkowia. Można dołączyć do mutantów, bractwa stali, anklawy, robotów, hubologów lub do rajdersów (otrzymujemy danego skina wybranej frakcji). Jeśli nie chcemy dołączyć do frakcji stworzonej przez dev team (który jest tam bardzo aktywny) można założyć własną frakcję, z własną zrobioną przez siebie lokacją, która zostania umieszczona na mapie i napisaną historią swojej frakcji. Wszystko byłoby fajne gdyby nie to, że trzeba być xaxaxaxa (jeśli chce się dołączyć do frakcji typu mutanty, bractwo itp.). Podobna sytuacja tyczy się własnej frakcji gdyż jej historia, musi być w PEŁNI wypełniona cyrylicą. Gra się ogólnie ciekawie ale jeśli nie ma się większej ekipy to gra przestaje dawać już tą przyjemność. Nie raz przekonałem się o tym na własnej skórze, gdzie zabijając samotnego gracza, po chwili wparowała jego 15 osobowa ekipa, która nie dała mi napisać nawet poczciwego "Hi".

To może teraz coś od strony technicznej:
- lvl cap 28,
- perk terminator,
- nowe bronie, które możemy zobaczyć na stronie głównej,
- możliwość korzystania z FOCD oraz dual-logów
- brak możliwości biegania podczas walki,
- praktycznie cały serwer jest w cyrylicy ale dla prawdziwych wyjadaczy nie powinno to stanowić problemu,

Parę screenów:
- Hell,

- PK,

- Exp,

Wipe - Sesja trzecia:
Changelog for 3rd session:
- You now can't either see or enter Hell from worldmap, there's now a single-shot Plasma Turret and the chance to hack it doesn't depend on the number of tries;
- New ingredients for crafting top weapons and Desert CA;
- New items in military base shipments, the frequency of different stuff arriving is reworked;
- changes in crafting: you now can craft Desert CA, you can't craft MFC and Turbo Plasma Rifle without machinery even with Handyman perk, holodisks with schematics for top weapons don't vanish after crafting;
- Sierra crafting machinery reworked, Navarro machinery added;
- There's now a robot on Sierra base which can convert Iron Ore to Steel Chunks and Metal Parts and craft Equipment Parts (dunno how it's called in English version)
- you can now gather Minerals and Iron Ore in Redding and Broken Hills mines;
- Redding bank added;
- If you have a problem with NPCs attacking you in the town because you killed them earlier, you can pay fines to Hubologist in the bank to shake them off for good;
- Traders' skill hasn't changed but their inventory is reworked;
- Enclave CA added, rare item - it can arrive in military shipments on Sierra and Cathedral;
- CA Mk.1 and CA Mk.2 look different now =)
- New skin added - brown Hubologist robe;
- Bridgekeeper's Robes were changed to Kevlar Robe, with good resists. PA resists are slightly higher now.
- Mobs rebalanced: mutants became stronger, so did Enclave patrolmen, CA- and PA-clad NPCs too. NCR Rangers wear Desert CA now;
- Bounty Hunters pay you a visit only during the period from 28 till 55 minutes since your wrongdoing;
- Screen shaking from explosions is twice (sic!) less embarrassing;
- Perk changes: Pyromaniac +20 -> +30 to Flamer damage, Handyman requires 10 AG, 10 IN, 270% Science, 250% Repair and allows to craft a lot of hi-tech stuff (that otherwise needs machinery) right from your inventory;
- Burst-fire works in a different way now: skill percentage now affects the number of bullets that hit the target on mid-distances - with high (above 270%) weapon skill you don't need to shoot point blank to deliver maximum pain, you'll lay the whole burst in the target from several hexes (up to smth like 10 hexes with 300% skill). No more "1/3 burst damage from 2-hex distance", yay!
- AP ammunition introduced (they say it works properly now);
- Raised damage for various rifles and SMGs;
- New special encounters added, old ones are heavily reworked (explore!)
- Broken Hills slightly reworked;
- Navarro reworked, now it also serves as the base for Enclave roleplay team;
- New Klamath (thanks to Coalition);
- Church of Brok and Xander added (you can find it N-E-E from Klamath);
- Arena added for future fighting events (not seen on WM);
- FOCD is partly integrated in game client (WIP). Cooldowns and Visor work quite stable (don't forget to turn them off in FOCD);
- Updater is working (see other topic for details);
- something else =)

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2011, 17:58:54 wysłane przez Pazoxi » Zapisane

YouTube

"I am going to give you a show you will never ever forget.
Why?
Because i can..."
cubik2k
Administrator
Jr. Member

« Odpowiedz #1 : Luty 17, 2011, 23:42:13 »

Dzięki za elegancki opis serwera. To nawet więcej niż oczekiwałem.
Przydałby się link do klienta, bo te ze strony nie działają.

Pazoxi
Jr. Member

Spontan Bracie

« Odpowiedz #2 : Luty 21, 2011, 21:08:14 »

Aktualnie nie ma dostępnego linku do downloadu, ponieważ wygasł.
W najbliższym czasie znów przeszukam ich forum w celu dowiedzenia się więcej o tej sprawie.

YouTube

Why?
Because i can..."
Edgar
Newbie
*

« Odpowiedz #3 : Marzec 07, 2011, 21:07:04 »

Po wipe na tym serwerze, trzeba jeszcze mieć updatera. Spokojnie można go przekopiować z folderu, z Fonlinem.
msh
Newbie
*

« Odpowiedz #4 : Marzec 17, 2011, 19:20:29 »

- praktycznie cały serwer jest w cyrylicy ale dla prawdziwych wyjadaczy nie powinno to stanowić problemu

niby nie powinno ale bylo to dosc uciazliwe.. bylo z tego wzgledu, ze Skycast skonczyl tlumaczenie na jezyk angielski i jak wszystko dobrze pojdzie to jeszcze dzis tlumaczenie zostanie zaimplementowane.

ostatnio sporo osob sie mnie pyta o skad pobrac klienta, jaki jest adres ip albo poprostu jak zaczac - jeszcze dzisaj sprobuje wrzucic klienta na jakis server + dac male info odnosnie power-grania na requiem, bo server skupia sie jednak tylko i wylacznie na graniu pvp z elementami roleplayu - czyli krotka historia kazdej organizacji w tle.

update:ok, na requiem mozna juz grac w jezyku angielskim Mrugnięcie
Pazoxi
Jr. Member

Spontan Bracie

« Odpowiedz #5 : Marzec 21, 2011, 16:10:49 »

Dodałem opis instalacji i konfiguracji oraz link z downloadem.

YouTube

Why?
Because i can..."
Riot
Toxic Troll
Full Member
*

lorem ipsum...

« Odpowiedz #6 : Marzec 22, 2011, 20:59:02 »

zbieramy jakąś ekipe żeby grać w grupie, co panowie? ja bym z chęcią zaczął grać od nowa :>

Pazoxi
Jr. Member

Spontan Bracie

« Odpowiedz #7 : Marzec 22, 2011, 22:33:20 »

Dodałem nowy status serwera (dzięki Riotowi).
Ja również z chęcią bym zaczął grać ale potrzebna jest ekipa.

~EDIT~
Dodałem Changeloga na nową, trzecią sesję.

YouTube

Why?
Because i can..."
msh
Newbie
*

« Odpowiedz #8 : Kwiecień 07, 2011, 23:50:05 »

musze przyznac, ze mamy akutalnie na requiem dosc konkretna ekipe i z dnia na dzien rosniemy w sile.
jesli ktos chcialby z nami pograc - nie bede nikomu zamykal drzwi ;]

kilka osob zdeklarowalo sie pomoc nowym graczom, bo ja juz nie mam sily - tlumaczyc kazdemu z osobona.. jedyne w czym moge pomoc to zapewnic sprzet niezeedny do wylevelowania postaci

filmik z dzisiejszego pvp w klamath
http://ompldr.org/vODV2dQ/Klamath_070411.mp4
Kilgore
Administrator
Full Member

Bang Bang Smash

« Odpowiedz #9 : Kwiecień 08, 2011, 07:32:55 »

Ogląda się fajnie, co nie zmienia faktu, że kolejna wojna swarmów ;]

Swoją drogą czemu FO: Requiem nadal nie ma własnego subforum? Obecnie często jest tam 2x tylu graczy (lub raczej: postaci ;] ) niż na 2238..

kuna
Administrator
Sr. Member

« Odpowiedz #10 : Kwiecień 08, 2011, 08:35:59 »

Nie ma, ponieważ dział "ogólne nie jest zalewany tematami o RQ, w sumie to jedyny temat o REQUIEM. Jeśli ktoś chciał by stworzyć jakieś poradniki dla tego serwera, albo miał by jakieś pytania, niech się nie krępuje założyć nowego tematu.
msh
Newbie
*

« Odpowiedz #11 : Kwiecień 08, 2011, 10:19:41 »

swarm, czy nie swarm gra sie calkiem przyjemnie, szczegolnie pvp 5vs5, 10vs10 - przez wiekszosc dnia walczy sie w malych grupach, wieczorem dopiero zbieramy swarmy Mrugnięcie

btw. dalej nie wiem czy ten fov na 2238 to taki zajebisty pomysl.. chyba lepiej jednak sie gra bez fova
Pandemon
Full Member

« Odpowiedz #12 : Kwiecień 08, 2011, 13:28:58 »

Ja mam jedno pytanko. Da się tam stawiać karawanki (aka kropki-pułapki)?  Duży uśmiech

msh
Newbie
*

« Odpowiedz #13 : Kwiecień 08, 2011, 15:09:46 »

Ja mam jedno pytanko. Da się tam stawiać karawanki (aka kropki-pułapki)?  Duży uśmiech

tak, ostatnie turnbase pod sf trwalo ponad 20 godzin, haha

Nice_Boat
Newbie
*

« Odpowiedz #14 : Kwiecień 08, 2011, 15:39:31 »

Grał na Req nie będę bo mnie brak biegania w walce odrzuca, ale te filmiki/screeny msh są zajebiste, mógłbyś więcej tego powstawiać jak masz Chichot
Strony: [1] 2 3
  Drukuj  

Skocz do: